O nas

Biuro rachunkowe i konsultingowe

reditus

Biuro Rachunkowe i Konsultingowe Reditus Sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze firm prowadzących pełną księgowość, obsługujemy również przedsiębiorców prowadzących księgowość KPiR. Duże doświadczenie mamy w obsłudze firm produkcyjnych zlokalizowanych w Specjalnych Strefach Ekonomicznych . Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową.

Firma posiada poza obowiązkowym ubezpieczeniem, które wygane jest przepisami prawa dodatkowe ubezpieczenie w kwocie 500.000,00 zł.

Prowadzimy księgi za pomocą systemu Symfonia FK.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, które cenią sobie wysoką jakość usług księgowo-podatkowych. Pozdrawiam wszystkich przedsiębiorców i życzę sukcesów w biznesie :-)

Kontakt z nami

Nasza dewiza

Nasza dewiza to przede wszystkim: jakość świadczonych usług.

Drodzy Państwo,

czas na zamartwianie się o kwestie księgowe i podatkowe w Waszych firmach zostawcie Nam, a zaoszczędzony czas poświęćcie na rozwój własnych firm.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto nas wybrać

oto niektóre z atutów biura Reditus

aaa

Ponad 15-letnie doświadczenie

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w branży księgowej i podatkowej, przez ostatnich 13 lat pracowałam jako Główna Księgowa w międzynarodowej firmie produkcyjnej w specjalnej strefie ekonomicznej w Gliwicach. 

Certyfikat księgowy

Posiadam certyfikat księgowy nr. 51009/2011.

Odbiór dokumentów

Zapewniamy odbiór dokumentów na terenie miasta

Usługi doradcze, szkoleniowe z zakresu podatków i rachunkowości

Firma świadczy również usługi doradcze, szkoleniowe z zakresu podatków i rachunkowości przedsiębiorstwa. 

Native speaker języka angielskiego

Firma zatrudnia również native speakera języka angielskiego, który w dogodnych dla Państwa terminach może przeprowadzać zajęcia językowe.